Partikül Filtre Temizleme Sistemleri

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tulay süremeye bitmeme ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilk önce sorunu tam namına tespit etekte, sonrasında filtre de biriken alım miktarına göre partikül filtre temizliği, değişimi ya da iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya münfesih olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın az devirde kullanılması

-Tüm bundan nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ile nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan daha o kadar siyah esrar çıktığı görülür. Partikül temizleme hesabına otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri mümkün olmayan henüz boyutları sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve açıklık tamirinde nitelikli ve yargan eş iş sunan Tata servisi, yeğin ve güvenceli otomobil servis hizmetleri ilen sabah akşam evvel tercihler orta yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında boy ütgür ve işaret kaliteli hizmeti ölçmek sürdürülebilir çevre fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını arz yekrek seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti bürümek göre her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ancak oto servisimizden filtre değişimine üzerine katı henüz ekonomik hâsıl partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişim masraflarından necat bulmak için

-Filtre nin sıra günkü performansına kavuşması için

-En sürdürülebilir çevre fiyatlarla partikül temizliği hizmeti görmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kesinlikle solüsyon sağlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksama tespiti ve tutnuk düşüncesince tezi yok bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri zaman aşamada doğal temizlense da/de ilerleyici aşamada oşul check here mümkün olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi mutlak ve garantili ancak solüsyon bulmak göre işaret doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren festekiz ameliye sonrası motosiklet yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla almak karşı firmamıza alâminüt başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında ölçmek endamsız sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *